Креативний директор

За результатами співбесіди

Країна Мрій
Послуги для населення та бізнесу

Хмельницький, вулиця Свободи, 18.
1,7 км від центруНа мапі

Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Вища освіта.

Опис вакансії

Усе найкраще в житті починається з мрій!

«Країна мрій» — мережа найбільших та найсучасніших дитячих розважальних центрів в Україні, основною місією якої є — «Щасливі діти — успішна країна». Наше основне завдання — створити ідеальний сімейний відпочинок з дітьми будь-якого віку.

От було б круто, якби це була твоя вакансія.

Ми шукаємо креативного директораякий буде втілювати власні космічні ідеї, організовувати і брати на себе відповідальність за весь креативний процес.

Ми очікуємо від тебе :

• Досвід роботи в сфері маркетингу та креативу.
  • Освіта в області маркетингу, дизайну, реклами або суміжних галузей.
  • Здатність створювати оригінальні та ефективні креативні концепції.
  • Інноваційний підхід до вирішення завдань.

Що ти робитимеш?

• Розробляти креативну стратегію компанії відповідно до її цілей та цільової аудиторії.
  • Контролювати реалізацію креативних проектів від початкової ідеї до завершення.
  • Співпрацювати з іншими відділами (маркетинговим, відділом продажів та ін.)
  • Аналізувати та вивчати ринкові тенденції та інновації для застосування їх у креативних стратегіях компанії.
  • Оцінювати ключові показники ефективності та відстежувати результати креативних проектів.

Чому тобі варто стати частиною нашої команди?

Ми працюємо заради дітей, в нас дуже глобальні плани на нашу компанію, проекти, наших людей! Ми розвиваємось з шаленими темпами та відкриваємо все нові та нові «Країни мрій»! Тому приєднуйся до нас, якщо шукаєш команду в якої горять очі, і яка справді любить те, що вона робить.

Не зволікай —надсилай резюме з зазначенням бажаного рівня заробітної плати і посиланнями на твої соц.мережі.

На сьогоднішній день «Країна Мрій» це:

• 9 дитячих розважальних центрів у 8 містах України- Києві, Чернівцях, Львові, Тернополі, Вінниці, Одесі, Хмельницькому, Луцьку.
  • 5 років успішного розвитку на ринку
  • 20 000+ кв. м. веселощів