Ярмарок вакансій у Хмельницькому національному університеті

2 листопада 2023 року у холі навчального корпусу № 4 відбувся захід «Ярмарок вакансій» для студентів і випускників Хмельницького національного університету, організований Центром кар’єри ХНУ спільно з IТ-кластером м. Хмельницького.

Окрім загальних пропозицій від ІТ-кластеру, на ярмарку вакансій були представлені окремо шість ІТ-компаній: Galaxy IT, Valiwo, SheepFish, Studiopresto, Stfalcon, Avivi, кожна з яких пропонувала його учасникам відкриті вакансії з різних напрямів професійної діяльності. Під час заходу здобувачі освітніх програм факультетів інформаційних технологій; інженерії, транспорту та архітектури; міжнародних відносин і права; економіки і управління; технологій та дизайну; управління, адміністрування та туризму, а також усі охочі мали змогу ознайомитися із специфікою роботи, вимогами до персоналу, потребами ІТ-компаній м. Хмельницького, отримати інформацію про наявні вакансії, програми зі стажування, працевлаштування та взяти участь у нетворкінгу.

Проведений захід «Ярмарок вакансій» продемонстрував широку зацікавленість ІТ-кластеру м. Хмельницького у здобувачах освітніх програм: 121 «Інженерія програмного забезпечення»; 122 «Комп`ютерні науки»; 125 «Кібербезпека та захист інформації»; 131 «Прикладна механіка»; 051 – «HR-інжиніринг у бізнес-економіці»; 051 «Економіка і аналітика бізнесу»; 075 «Маркетинг»; 073 «Менеджмент»; 022 «Дизайн»; 035 «Філологія. Прикладна лінгвістика» та інших, які прямо або опосередковано дотичні до ІТ-галузі, виконують проєкти в ІТ-секторі або для ІТ-компаній. Слід відмітити, що за останній час суттєво зріс попит на спеціалістів, які супроводжують роботу підприємств ІТ-сектору, допомагають у продажах, комунікації, організації діяльності, проєктів.

Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників завжди було і є важливим напрямом діяльності Хмельницького національного університету, тому проведення таких івентів, як «Ярмарок вакансій» є необхідною складовою забезпечення ефективності цього процесу.

Дякуємо усім роботодавцям, які долучилися до організації ярмарку вакансій. Впевнені, що цей корисний захід дав можливість здобувачам після безпосереднього спілкування з роботодавцями, остаточно сформувати своє уявлення про обрану освітньо-професійну програму, отримати інформацію про професійні можливості, необхідні для роботи hard і soft skills, потреби ринку праці міста Хмельницького.