Інженер-технолог 

Волочиський машинобудівний завод АТ “Мотор Січ” запрошує на роботу

Волочиський машинобудівний завод засновано 1971 року як філіал Запорізького моторобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ», він є одним із провідних підприємств світу і єдиним в Україні для розробки, випробування, супроводу в експлуатації та ремонту 55 типів і модифікацій економічних та надійних авіаційних турбореактивних, турбовальних і турбовентиляторних двигунів для 61 виду літаків, вертольотів цивільної, транспортної та військової авіації, а також промислових газотурбінних установок на їх базі.
Частка праці у виробництво названої продукції закладена працівниками Волочиського машинобудівного заводу. Головний принцип діяльності керівництва заводу – дотримання умов економічної доцільності. Завод спеціалізується на виробництві комплектуючих деталей до авіаційних двигунів, виготовляє значну частину технологічної оснастки, необхідної головному підприємству. На заводі також налагоджено випуск пересувних автоматизованих газотурбінних електростанцій, які успішно зарекомендували себе в Аргентині, Бразилії, Пакистані, Афганістані, Китаї, Іраку, Туркменистані, Казахстані, Узбекистані та ін.
На цей час завод освоїв випуск більше як 50 найменувань виробів, серед яких великий асортимент систем шумоглушіння до легкових автомобілів ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, АЗЛК, мотоблоки та навісне обладнання до них.

Вакансії:
-інженер-технолог

Адреса: 31200, Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Незалежності ,1.
Телефон: (03845) 64317(03845) 64318(03845) 36014
Електронна пошта: vmz@ukrpost.ua , vmzmark@gmail.com