Ціна питання – 140 тисяч гривень. Ще одну українську випускницю зобов’язали повернути вишу гроші за навчання

Ще одну випускницю Івано-Франківського медичного університету, яка порушила умови договору із закладом освіти, зобовʼязали повернути кошти за навчання. Дівчина, за рішенням Полонського районного суду Хмельницької області має сплатити 140 989 гривень.

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень. Крім цього, колишня студентка має сплатити судовий збір у розмірі 2684 гривні.

Між університетом і дівчиною при вступі було укладено договір, згідно з яким вона мала відпрацювати після закінчення інтернатури три роки у Шепетівській центральній районній лікарні, куди випускницю і було скеровано на посаду лікаря-терапевта. У документі зазначено, що в разі відмови їхати за призначенням студентка має відшкодувати до державного бюджету вартість навчання у встановленому порядку.

Медичний виш виконав усі умови договору, проте випускниця звільнилася у звʼязку із закінченням навчання в інтернатурі й роботу на посаді лікаря-терапевта не розпочала.

Заклад освіти звернувся до суду, де було вивчено всі докази і винесено рішення зобовʼязати студентку повернути гроші за навчання, яке вона здобула в Івано-Франківському медичному університеті.

Нагадаємо, раніше Деражнянський районний суд Хмельницької області зобовʼязав випускника Івано-Франківського медичного університету сплатити 209 тисяч гривень за навчання. Колишній студент, за умовами договору, мав пропрацювати три роки у Шепетівській районній лікарні. Проте, майже через два роки, він звільнився за власним бажанням. У звʼязку з тим, що чоловік не виконав умови зазначені в документі, заклад вищої освіти подав до суду й суддя задовольнила позов вишу.