Вчитель англійської мови

• організованість;
  • любов до дітей.

Додатково:

English Club Panda — школа англійської мови для дітей та дорослих. Наші студенти з першого заняття починають сприймати англійську на слух та одразу ж практикувати здобуті знання. Ми разом навчаємось, надихаємось та святкуємо! Для нас важливі довіра, результат та задоволені студенти.

Якщо ти харизматичний, комунікабельний, емпатичний викладач, готовий розвиватись у своїй професії та прагнеш кар’єрного зросту- тобі до нас! Надсилай своє резюме, або телефонуй за вказаним номером.

Умови роботи:

• Гнучкий графік роботи з пн- пт;
  • Молодий, енергійний і дружний колектив;
  • Можливість професійного росту.

Обов’язки:

• Підготовка та проведення групових та індивідуальних занять з англійської мови для дітей від 5 до 16 років;
  • Проведення тестувань та визначення рівня володіння мовою майбутніх студентів, складання навчальної програми.

Чорна Діана Андріївна0978812702, 0970184269