На кафедрі хімії та хімічної інженерії відбулась зустріч зі стейкхолдерами

відбулась зустріч зі стейкхолдерами

23 квітня 2021 відбулася лекція зі стейкхолдером в рамках навчальної дисципліни “Аналітична хімія” для хіміків (викладач к.т.н., доц. Ганна Ткачук).

Щиро дякуємо лекторові – пану Кудінову Олегу, завідувачу сектора вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Хмельницького НДЕКЦ МВС України.

Тема лекції “Газохроматографічні, мас-спектрометричні та ренгено-флуоресцентні методи аналізу”. Студенти ознайомилися з апаратурою методів та спектром виробничих завдань, які можуть бути вирішені хіміком-експертом з допомогою цих методів аналізу.

Сподіваємося на продовження співпраці на тему “Оптико-емісійна спектрометрія з індуктивно-зв’язаною плазмою”.

22 квітня 2021 відбулася лекція зі стейкхолдером в рамках навчальної дисципліни “Якість сировини та продукції хімічних технологій” для хіміків та хіміків-технологів (викладач к.х.н., доц. Нездоровін Василь Павлович).

Щиро дякуємо лекторові – пану Студенцю Олександру Володимировичу, інженеру технологу хімічної промисловості ПП НЦЛД ЕТАЛОН”. Тема лекції “Контроль якості полімербетонних виробів і конструкцій. Класифікація видів контролю якості процесів і продукції в поліграфії“.

Студенти ознайомилися з оцінкою якості полімербетонних виробів і конструкцій, ознаками нормальної якості полімербетонної суміші, класифікацією видів контролю якості процесів і продукції в поліграфії та технічним контролем продукції.

Лектор також наголосив на тому, що є вільні посади інженерів хіміків-технологів та запросив до співпраці на ПП “ЕТАЛОН”.

Сподіваємося на продовження співпраці зі стейкголдерами ПП НЦЛД “ЕТАЛОН”.